Způsoby, jak získat více sledujících na Instagramu

Lidé, kteří používají Instagram, vždy chtějí více sledujících. Pokud jsou noví, chtějí více sledovatelů, a pokud Instagram používají roky, chtějí více sledovatelů.

Lidé vždy chtějí být populární v reálném životě, a totéž platí Professional jejich sociální sítě. Instagram není jiný a lidé, kteří mají hodně sledujících, se mohou svými sociálními sítěmi uživit.

Pokud jste na Instagramu nováčkem, může to být trochu zastrašující, ale měli byste si dát na čto be a bavit se. Nedělejte si starosti, pokud máte pouze sledující, kteří jsou vašimi přáteli v reálném životě. Čím více zveřejníte, tím více sledujících získáte.

Plán

Pokud chcete být populární na Instagramu a chcete si udržet své followery, pak musíte přispívat často. Pokud to chcete brát trochu vážněji, měli byste se držet plánu zveřejňování, aby vaši sledující věděli, kdy bude nový obrázek aktualizován.

Pokud máte nějaké výpadky a nějakou dobu nepřispíváte, vaši sledující vás mohou smazat a sledovat někoho jiného. Vaši přátelé ve skutečném životě vám to neudělají, ale pokud máte sledující, kteří vás sledují, protože mají podobné zájmy, mohou vás přestat sledovat.

Označování

Když poprvé nahrajete na Instagram, pravděpodobně nebudete vědět, jak používat značky. To platí Professional každého, když poprvé začal používat web nebo aplikaci. Takže si nemyslete, že jste tu sami.

I ten nejpopulárnější Instagrammer má první obrázek a pokud projdete jeho historii, abyste ho našli, pravděpodobně na něm nebudou mít žádné značky.

Měli byste se však rychle naučit, že pokud chcete získat více přátel, měli koupit instagram followers byste své obrázky označovat. Pokud neoznačíte, bude obrázek viditelný pouze uživatelům, kteří již jsou na vašem seznamu přátel.

Je to proto, že k obrázku není nic připojeno, aby bylo možné jej vyhledávat. Pokud například označíte svůj obrázek slovem „fotbal“, když ostatní uživatelé vyhledávají výraz „fotbal“, obrázek se zobrazí ve výsledcích vyhledávání.

Takto získáte více sledujících. Když někdo najde vaše obrázky a bude mít zájem o jakoukoli značku, přidá si vás do svého seznamu přátel, protože má zájem vidět víc.

Sociální sítě

Je možné najít více sledujících pomocí vašich jiných platforem sociálních médií. Pokud propojíte sociální sítě, jako je Twitter a Fb, se svým Instagramem, obrázek se tam bude sdíEnable, když zveřejníte příspěvek na Instagramu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Způsoby, jak získat více sledujících na Instagramu”

Leave a Reply

Gravatar